Кафедра практичної психології
Психолого-педагогічний факультет

Сьогодні на базі Тренінг-центру "Лідер ХХІ століття" відбулося урочисте вручення сертифікатів учасникам чотиримісячного навчального онлайн-курсу "Сучасні технології професійного лідерства", що проводився в межах практичного втілення здобутків Наукової школи доктора психологічних наук, професора Зої Михайлівни Мірошник "Рольова структура особистісно-зрілої людини".

Щиро дякуємо колегам, які, не зважаючи на негоду і транспортний колапс у місті, завітали сьогодні на психолого-педагогічний факультет, люб'язний господар якого — кандидат психологічних наук, доцент Євгеній Леонідович Гергель — особисто привітав присутніх.

Авторкою і розробницею проєкту стала кандидат педагогічних наук, доцент Олена Анатоліївна Чаркіна, а виконавцями - провідні викладачі кафедри.

Усього в період з 17 вересня по 24 грудня 2021 року підвищення кваліфікації в обсязі 30 годин, 1 кредиту ЄКТС на базі очолюваного Оленою Анатоліївною Чаркіною Тренінг-центру пройшли 60 осіб з числа педагогічних працівників (учителі початкових класів, психологи, соціальні педагоги, вчителі-предметники).

Навчання відбувалося в межах реалізації договору про співпрацю з КЗ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" КМР (в особі Ратєєвої Світлани Василівни), укладеного між кафедрою практичної психології та ключовим стейкголдером спеціальності 053 "Психологія", керівником Психологічної служби м. Кривого Рогу Якубовською Юлією Олегівною.

Висловлюємо глибоку вдячність і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю, адже одним із критеріїв особистісно-зрілої, психологічно-здорової і соціально-благополучної людини є прагнення до професійного розвитку і самовдосконалення.

2021_12_1.jpg