Кафедра практичної психології
Психолого-педагогічний факультет

Ми з великим задоволенням оголошуємо успішне завершення Зимової школи для українських та шведських студентів з  лекцією, яку виголосив доктор Томас Бароу з Університету Еребру 31 січня 2024 року.

Лекція доктора Бароу була присвячена темі "Багатогранна концепція" і надала безцінні уявлення про різні аспекти навчального середовища в межах інклюзивної освіти. Учасники отримали глибше розуміння складнощів, що створенні інклюзивних навчальних установ.

1    2

Модерування обговорення здійснили шановані модератори доктори Катерина Бондар і Ольга Білозир з Криворізького державного педагогічного університету, представляючи українську сторону. Їхній досвід і керівництво збагатили дискусію, збагачуючи досвід для всіх учасників.

3   4

Лекція детально досліджувала ключові концепції, такі як різноманіття та педагогічна диференціація, надаючи практичні стратегії та теоретичні рамки для кращого врахування різноманітних потреб студентів у навчальних закладах.

5  6

Зимова школа продовжує виступати як платформа для сприяння співпраці та обміну знаннями між українськими та шведськими студентами та вченими. Лекція доктора Бароу, поруч із внесками докторів Бондар і Білозир, втілює дух міжнародного співробітництва та академічної відмінності, які визначають цю програму.

Ми залишаємося зобов'язаними надавати можливості для міжкультурного навчання та професійного розвитку у сфері освіти. Ми очікуємо подальших успіхів Зимової школи і позитивного впливу, який вона безперечно матиме на майбутнє інклюзивної освіти.

Цей проект був створений за підтримки Swedish-Ukrainian Contact Seminar 2023 та Erasmus+ Office Ukraine та особисто Світлани Шитікової.

#Inclusion #Education #KryvyiRih #KSPU #WinterSchool2024