Кафедра практичної психології
Психолого-педагогічний факультет

Ми в захваті, що розпочали перший раунд гостьових лекцій нашої Зимової Школи із цікавою презентацією від доктора Томаса Бароу з Університету Еребру. 🎓

🗓️ Дата: 16 січня 2024 року
🕒 Час: [11.15]

📍 Місце: Формат HyFlex, з участю студентів з Швеції з Університету Еребру та учасників Криворізького державного педагогічного університету, які приєднуються онлайн.

🔍 Тема лекції: "Розуміння Спеціальної Освіти: Вступ"

Доктор Томас Бароу детально розглянув основні принципи інклюзивної освіти в Європейському Союзі. Лекція охопить такі теми, як діагностика та функціональна кваліфікація, а також розмежування стратегій інклюзивної освіти та спеціальної освіти. Лекція  "Розуміння Спеціальної Освіти: Вступ" була захоплюючою подорожжю у світ інклюзивної освіти. Починаючи з діагностики та функціональної кваліфікації, доктор Бароу розкривав ключові аспекти, які визначали підхід до навчання учнів з різними потребами.

зображення viber 2024 01 16 13 00 48 611

Одним з головних пунктів лекції було розмежування стратегій інклюзивної освіти та спеціальної освіти. Доктор Бароу докладав зусиль, щоб пояснити, як ці два підходи взаємодіяли і доповнювали один одного, забезпечуючи максимальну підтримку та навчання для кожного учня.

зображення viber 2024 01 16 13 01 34 180

Під час лекції акцентувалася увага на передових методиках та підходах до сприяння розвитку кожної дитини, незалежно від її індивідуальних особливостей та потреб. Доктор Бароу ділився власним досвідом та дослідженнями, розкриваючи сутність і важливість інклюзивної освіти в сучасному світі.

Лекція також сприяла обміну думками та поглядами між студентами з різних культур та академічних середовищ. Це була унікальна можливість збагатити свій розумовий арсенал і підготувати себе до викликів та можливостей, які принесе майбутнє у сфері освіти та соціальної інтеграції.

зображення viber 2024 01 16 13 02 49 997

🌐 Ця подія відзначає унікальне співробітництво між студентами з Швеції та академічною спільнотою Криворізького державного педагогічного університету, сприяючи глобальному обміну знань та перспектив.

Дякуємо всім учасникам за активну участь та зацікавленість у поглибленні знань з інклюзивної освіти! Project created with support by
Swedish-Ukranian contact seminar 2023 and Erasmus office Ukraine

💙 #ІніціативаEduWell #ІнклюзивнаОсвіта #СпеціальнаОсвіта #СприянняПрофесіоналам