Кафедра історії
Факультет географії, туризму та історії

Дотримання академічної доброчесності є однією із найважливіших умов здобуття якісної освіти та успішних наукових досліджень. Останніми роками в академічному середовищі цьому питання приділяється серйозна увага. В КДПУ також створено систему забезпечення академічної доброчесності, нормативною основою якої є Кодекс академічної доброчесності, затверджений Вченою Радою у 2021 році.

метод семинар

На спеціальності «Історія» також існує і постійно вдосконалюється  система забезпечення академічної доброчесності. Щорічні аналітичні опитування показують, що здобувачі вищої освіти добре розуміють поняття академічної доброчесності, ознайомлені із системою її забезпечення на спеціальності, на факультеті та в Університеті в цілому.

Щорічно, на початку навчального року, перші курси бакалаврату і магістратури запрошуються на спеціально підготовлений семінар, присвячений практичним моментам забезпечення академічної доброчесності. 15 вересня цього року в онлайн-режимі відбувся черговий такий семінар, на якому були присутні здобувачі освіти груп ІС-23 (перший курс бакалаврів) та ІСм-23 (перший курс магістратури).

На семінарі виступила завідувач кафедри історії доцент Наталя Печеніна, яка ознайомила студентів із станом забезпечення академічної доброчесності на спеціальності і кафедрі історії. Доцент Вадим Яшин, використовуючи презентацію, проінформував  про нормативні особливості забезпечення академічної доброчесності. Було надано відповіді на питання здобувачів освіти.

метод семинар2