2023-2024 н.р.
Мобільність Стецишиної Олександри ( група І-20) у Гданському університеті
2022-2023 н.р.
Участь у Board of European Students of Technology Kyiv & DIG.IT
Участь у тренінгу «Depolarise Yourself» від Erasmus+
Study tours to Poland: міжнародна мобільність студентки групи І-20 Лубенцової Діани
Участь у проєкті «International House Sonnenberg»
- Автор: Кафедра інформатики та прикладної математики
- Перегляди: 555
З 18 по 28 квітня студентка групи І-20 Лубенцова Діана перебувала у рамках програми "Study tours to Poland" у Польщі. Це була її перша участь у програмах мобільності, але вона впоралась на відмінно - від заповнення анкети до проходження співбесід та, власне, участі у програмі.
На прохання коротко розповісти про програму Діана описала її так:
"Study tours to Poland став моїм першим досвідом закордонних тренінгів та проєктів, в якому ти обмінюєшся досвідом з людьми інших країн. За яскравих десять днів я знайшла нових друзів, дізналась безліч цікавих фактів стосовно міста, в якому проживала цей час. Також побачила, як живуть люди в країнах Європейського Союзу і як нашій державі треба рухатися до цього. Лекції та консультації перетворились на неймовірну подорож, яка сприймалася для мене, наче я завжди там жила.
STTP - сімʼя за десять днів!"
Пропонуємо переглянути короткий фотозвіт. Деякі фото зроблено у Львові, деякі - у польському місті Бєльсько-Бяла.
- Автор: Кафедра інформатики та прикладної математики
- Перегляди: 384
У межах проєкту «International House Sonnenberg» збираються провідні вчені та науковці різних країн для обговорення актуальних глобальних та регіональних проблем.
Цього разу до Програми міжнародного дому громади Зонненберг долучився Андрій Бєлінський, магістрант другого курсу. Перша частина Програми передбачала онлайн-участь у конференції, яка була присвячена екологічній проблематиці. На дискусійних панелях обговорювалися такі питання як: «Спочатку тепла кімната, потім мораль?», «Сировина в мінливому світі – чи можливе етичне, моральне та стійке споживання сировини?» та інші.
«Моє стажування проходило з 28.12.2022 р. до 03.01.2023 р.. У ході всіх доповідей і обговорень учасників порушувалась досить значуща тема: місце етики, моралі у споживанні сировини, і чи можлива вона тут взагалі. Основне питання, яке тут виникає: “Що насправді на першому місці, комфорт і тепло, а вже потім мораль?”. Можна спробувати не торгувати з росіянами, але тоді залишається Катар, який жорстоко поводиться з трудовими мігрантами, які, в свою чергу, просто борються за свої права. Можна подумати про те, щоб взагалі не купувати сировину в жодній з цих країн, але така політика може призвести до ще більших проблем: масового безробіття, голоду, смертності тощо. На цьому стажуванні були розглянуті різні альтернативи нафті і газу, які можуть бути використані нами в майбутньому. Розглядалися перспективи використання ядерного синтезу та різні альтернативні шляхи розвитку економіки з новими джерелами енергії. Ми змогли переконатися, що єдиного рішення тут немає. Ця проблема видається досить складною і навряд чи буде вирішена в найближчому майбутньому. Тим не менш, важливо, що ми зачепили це питання. Саме обговорення та усвідомлення складності - це вже щось, що може слугувати відправною точкою для виховання тих, хто обов'язково буде вирішувати цю проблему. Було досить приємно бути на цих заходах. Із рекомендацій міг би запропонувати більше активностей для тих, хто знаходиться віддалено. Було зрозуміло, що ця подія здебільшого орієнтована на офлайн-режим. Тим не менш, навіть у такому форматі було досить приємно брати участь.» – розповів Андрій Бєлінський.
- Автор: Кафедра інформатики та прикладної математики
- Перегляди: 580
22 квітня у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбувся ІІ етап конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації "Економічна кібернетика".
Вітаємо Бєлінського Андрія (студента спеціальності 014.09 Середня освіта (Інформатика), який з роботою "НЕЕКСТЕНСИВНИЙ ТРИПЛЕТ ЦАЛЛІСА І ФІНАНСОВІ КРИЗИ" за результатами захисту посів 2 місце (науковий керівник - Соловйов Володимир Миколайович, д.ф.-м.н., завідувач кафедри інформатики та прикладної математики)!
- Автор: Кафедра інформатики та прикладної математики
- Перегляди: 1218
29 квітня у Сумському державному педагогічному університеті ім. А.С. Макаренка відбувся ІІ етап конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Середня освіта (Інформатика)".
Вітаємо Богуненко Єлизавету (студентку спеціальності 014.09 Середня освіта (Інформатика), яка з роботою "ДИСТАНЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ ОСНОВ ПРОГРАМУВАННЯ НА ЗАСАДАХ ІНТЕГРОВАНОГО ПІДХОДУ ЩОДО РОЗВИТКУ КЛЮЧОВИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ" за результатами захисту посіла 2 місце (науковий керівник - доцент кафедри інформатики та прикладної математики Шокалюк Світлана Вікторівна)!
- Автор: Кафедра інформатики та прикладної математики
- Перегляди: 1040
23 квітня в Одеській національній академії харчових технологій (кафедра комп'ютерної інженерії) відбувся ІІ етап конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Штучний інтелект і автоматизація робототехнічних систем".
Вітаємо Командирчика Андрія (студент спеціальності 014.09 Середня освіта (Інформатика), який з роботою "Розробка смарт пристрою для людей з особливими потребами на основі програмно-апаратного комплексу Аrduino" за результатами захисту посів 2 місце (науковий керівник - доцент кафедри фізики та методики її навчання Хараджян Наталя Анатоліївна)!
- Автор: Кафедра інформатики та прикладної математики
- Перегляди: 1053
02 квітня у Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся ІІ етап конкурсу науково-дослідних робіт студентів зі спеціальності "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті".
Вже традиційно студенти спеціальності 014.09 Середня освіта (Інформатика) представляють на ньому свої наукові наробки. 2021 не став виключенням - Криворізький педагогічний на конкурсі представила студентка Богуненко Є. (група Ім-16) з науковим керівником - професором кафедри інформатики та прикладної математики - Семеріковим Сергієм Олексійовичем, робота за кодом "Habita fides ipsam plerumque". Мета роботи - теоретичне обґрунтування та розробка методики використання мобільних ІКТ як засобу навчання інформатичних дисциплін майбутніх інженерів-педагогів.
- Автор: Кафедра інформатики та прикладної математики
- Перегляди: 1218
За підтримки Центру "Розвиток корпоративної соціальної відповідальності" в рамках ініціативи Meet and Code та Ресурсним центром "ГУРТ: Портал суспільно активних громадян" в рамках проекту "Дівчата Stem" 23 та 24 жовтня 2020 року відбувся ІТ-Хакатон.
Учасникам, а точніше учасницям (команди складались лише з дівчат, які навчаються на ІТ-спеціальностях) пропонувалось позмагатися у розробці найкращого ІТ-рішення для вирішення проблеми суспільного значення.
Hack4Purpose - "Як полегшити навчання людей елегантного віку навичкам діджитал".
Програма події передбачала 2 дні роботи.
Під час першого дня команди учасники прийняли участь у майстер-класі з "Дизайн-мислення для розробки рішення проблеми" та майстер класу з "Презентації та пітчингу (просування) проєкту".
І на другий день команди презентували свої рішення.
До складу журі входили компанії, які вже працюють з цільовою аудиторією та технологіями.
Наші дівчата Росомаха Ганна (студентка 4 курсу спеціальності "Середня освіта (Інформатика)") та Фадеєва Лілія (аспірантка 1 курсу) були у складі команди "Айтішниці".
Свою розробку дівчата представили у вигляді сайту для людей елегантного віку. Дівчата зняли відео, створили сайт та гідно представили свою розробку у фіналі.
В результаті такої роботи наші дівчата посіли перше місце!!!!!!
Вітаємо дівчат з перемогою! І бажаємо подальших успіхів!
- Автор: Кафедра інформатики та прикладної математики
- Перегляди: 1040
3 квітня, не зважаючи на карантин, у Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті". Організатори вирішили, що карантин - не привід для розслаблення, тому на найвищому рівні підійшли до забезпечення проведення ІІ етапу у дистанційному режимі (з повною відповідністю галузі конкурсу - "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті"). Неперервна робота протягом 10 годин дала можливість виявити кращі з робіт не лише за рівнем підготовки роботи, але й за рівнем виступів доповідачів.
Вже втретє наші студенти є призерами цього конкурсу!!!
- Автор: Кафедра інформатики та прикладної математики
- Перегляди: 1666
Статті, опубліковані за участю студентів:
№ |
Студент, курс, група |
Науковий керівник |
Назва |
Бібліографічний опис та посилання на репозитарій |
Обсяг, д. а. |
Співавтори |
1 |
Бєлінський Андрій Олександрович, 3, І-17 |
Соловйов Володимир Миколайович |
Detecting Stock Crashes Using Levy Distribution |
Detecting Stock Crashes Using Levy Distribution [Electronic resource] / Andrii Bielinskyi, Vladimir Soloviev, Serhiy Semerikov, Viktoria Solovieva // Experimental Economics and Machine Learning for Prediction of Emergent Economy Dynamics : Proceedings of the Selected Papers of the 8th International Conference on Monitoring, Modeling & Management of Emergent Economy (M3E2 2019), Odessa, Ukraine, May 22-24, 2019 / Edited by : Arnold Kiv, Serhiy Semerikov, Vladimir Soloviev, Liubov Kibalnyk, Hanna Danylchuk, Andriy Matviychuk. – (CEUR Workshop Proceedings, Vol. 2422). – P. 420-433. – Access mode : http://ceur-ws.org/Vol-2422/paper34.pdf |
0,72 |
Vladimir Soloviev, Serhiy Semerikov, Viktoria Solovieva |
2 |
Бєлінський Андрій Олександрович, 3, І-17 |
Соловйов Володимир Миколайович |
Complex Systems Theory and Crashes of Cryptocurrency Market |
Soloviev V. N. Complex Systems Theory and Crashes of Cryptocurrency Market / Vladimir N. Soloviev, Andriy Belinskiy // Information and Communication Technologies in Education, Research, and Industrial Applications (14th International Conference, ICTERI 2018, Kyiv, Ukraine, May 14-17, 2018, Revised Selected Papers) / Eds. : Ermolayev V., Suárez-Figueroa M., Yakovyna V., Mayr H., Nikitchenko M., Spivakovsky A. – Cham : Springer, 2019. – P. 276-297. – (Communications in Computer and Information Science, vol. 1007). – DOI : 10.1007/978-3-030-13929-2_14 |
1,35 |
Vladimir N. Soloviev |
3 |
Бєлінський Андрій Олександрович, 3, І-17 |
Соловйов Володимир Миколайович |
Entropy Analysis of Crisis Phenomena for DJIA Index |
Soloviev V. Entropy Analysis of Crisis Phenomena for DJIA Index [Electronic resource] / Vladimir Soloviev, Andrii Bielinskyi, Viktoria Solovieva // ICTERI 2019: ICT in Education, Research and Industrial Applications. Integration, Harmonization and Knowledge Transfer : Proceedings of the 15th International Conference on ICT in Education, Research and Industrial Applications. Integration, Harmonization and Knowledge Transfer. Volume II: Workshops. Kherson, Ukraine, June 12-15, 2019 / Edited by : Vadim Ermolayev, Frédéric Mallet, Vitaliy Yakovyna, Vyacheslav Kharchenko, Vitaliy Kobets, Artur Korniłowicz, Hennadiy Kravtsov, Mykola Nikitchenko, Serhiy Semerikov, Aleksander Spivakovsky. – (CEUR Workshop Proceedings, Vol. 2393). – P. 434-449. – Access mode : http://ceur-ws.org/Vol-2393/paper_375.pdf |
0,84 |
Vladimir Soloviev, Viktoria Solovieva |
4 |
Бєлінський Андрій Олександрович, 3, І-17 |
Соловйов Володимир Миколайович |
Levy’s stable distribution for stock crash detecting |
Bielinskyi A. Levy’s stable distribution for stock crash detecting [Electronic resource] / Andrii Bielinskyi, Serhiy Semerikov, Viktoria Solovieva and Vladimir Soloviev // The 8th International Conference on Monitoring, Modeling & Management of Emergent Economy (M3E2 2019). Odessa, Ukraine, May 22-24, 2019 / Eds. : S. Semerikov, V. Soloviev, L. Kibalnyk, O. Chernyak and H. Danylchuk // SHS Web of Conferences. – 2019. – Volume 65. – Article 06006. – Access mode : https://www.shs-conferences.org/articles/shsconf/abs/2019/ 06/shsconf_m3e22019_06006/ shsconf_m3e22019_06006.html. – DOI : https://doi.org/10.1051/shsconf/20196506006 |
0,71 |
Serhiy Semerikov, Viktoria Solovieva and Vladimir Soloviev |
5 |
Бєлінський Андрій Олександрович, 3, І-17 |
Соловйов Володимир Миколайович |
Levy distribution parameters as precursors of crisis phenomena |
Bielinskyi A. Levy distribution parameters as precursors of crisis phenomena / Bielinskyi A., Semerikov S., Solovieva V., Soloviev V. // Актуальні проблеми прогнозування розвитку соціально-економічних систем : монографія / За ред. O. І. Черняка, П. В. Захарченка. – Мелітополь : Видавничий будинок Мелітопольської міської друкарні, 2019. – С. 191-206. |
1,07 |
Semerikov S., Solovieva V., Soloviev V. |
6 |
Потоцький Владислав Сергійович, 2м, Ім-12 |
Семеріков Сергій Олексійович |
Automation of the Export Data from Open Journal Systems to the Russian Science Citation Index |
Semerikov S. O. Automation of the Export Data from Open Journal Systems to the Russian Science Citation Index / Serhiy O. Semerikov, Vladyslav S. Pototskyi, Kateryna I. Slovak, Svitlana M. Hryshchenko, Arnold E. Kiv // Педагогiка вищої та середньої школи. – 2018. – Випуск 51. – C. 276-289. – DOI : 10.31812/pedag.v51i0.3675 |
0,57 |
Serhiy O. Semerikov, Kateryna I. Slovak, Svitlana M. Hryshchenko, Arnold E. Kiv |
- Автор: Кафедра інформатики та прикладної математики
- Перегляди: 966