Факультет української філології
Українська мова і література

З   25.02.2019 по 08.03.2019 для вчителів початкової ланки у центрі пілядипломної освіти КДПУ проведено курси підвищення кваліфікації. Навчання проходило під гаслом: «Тільки той здатен запалити інших, хто сам горить».  До переформатування вчителів-початківців долучилися досвічені тренери НУШ  Н.Квартюк, методист  ІМЦ   Т.Мещерякова, викладачі ВУЗу нової формації на чолі з О.Павлик  та І.Кравцовою, спеціалісти високого рівня Т.Кріпак та В.Полякова. Тематика занять була присвячена реформуванню освітньої галузі у м.Кривому Розі в рамках реалізації концепції Нової української школи. Учителі початкових класів отримали широку базу не тільки теоретичних знань, а й нові практичні прийоми та методи  роботи. Час плине, змінюється все довкола, змінилися сучасні діти і змінюємося ми…Як сказав В. Короленко: «Треба самому багато знати і вміти, щоб навчати інших».

Приємною несподіванкою для нас став черговий візит у наше місто методиста та співавторки підручника “Математика”, укладачки програми С.Скворцової. Семінар пройшов на одному подиху та з гучними аплодисментами. На базі КДПУ презентували свою діяльність сучасні видавництва що є добрими помічниками у нашій роботі.

Оголошуємо велику подяку КДПУ, всім тим людям, котрі провели цю  кропітку роботу та допомогли нам, педагогам початкової освіти, впевненіше стояти у витоків НУШ.