Факультет української філології
Українська мова і література

Державне агентство з туризму. Онлайн конференція «Екологічний та активний туризм України».

Кафедра фізичної географії, краєзнавства та туризму взяла участь у всеукраїнській онлайн конференції експертів внутрішнього туризму: «На зв'язку: Екологічний та активний туризм України».

До виступів в якості спікера був запрошений і працював зав. кафедри – Казаков Володимир Леонідович.

Конференція відбулася 6 травня 2020 р.

Зустріч відбулася під егідою Державного агентства розвитку туризму, яке опікується розвитком туристичної сфери в Україні.

Мова йшла про розвиток внутрішнього туризму:

• Прогнози туристичного сезону 2020 року та динаміка попиту наступні роки;
  • Туристичні продукти – співпраця з туроператорами і комунікація через агентів;
  • Впровадження заходів безпеки здоров’я;
  • Логістика туристів;
  • Оцінка впливу негативних екологічних факторів на туристичну галузь;
  • Готовність місць для відпочинку приймати туристів;
  • Необхідність об’єднання і спільної промоції.

Модератором виступив Сергій Підмогильний – Експерт з екологічного туризму, Директор туроператора «Terra Incognita», координатор з розвитку мережі Greenways Ukraine.

Спікерами були:

✔ Мар’яна Олеськів - Голова Державного агенства розвитку туризму;

✔ Антон Тараненко - експерт з туризму, CEO VISIT UKRAINE;

✔ Олександр Киселюк - заступник директора Карпатського національного природного парку;

✔ Ярослав Козак - Співзасновник клубу екологічного туризму «Добре Поїхали»;

✔ Володимир Горон - туроператор TURE та мережа туристичних кемпінгів на Дністрі і Чорному Черемоші;

✔ Олександр Бурсанов - гірський туристичний притулок "Явірник", голова туристичного товариства «Карпатські Стежки»

✔ Михайло Жмуд - Директор туроператора «Вилкове-Пелікан-Тур»

✔ Володимир Казаков - Туристичний центр Кривого Рогу «Кривбастур»;

✔ Михайло Петелицький - мережа прокатів каяків в Україні «Каяк Каное центр»;

✔ Наталя Тулюлюк - Велоклуб «Веловуйки».

Головні організатори: Мережа Greenways Ukraine, Державне агентство розвитку туризму України, ГС VISIT UKRAINE.

Трансляція відбувалася на Facebook-сторінці VISIT UKRAINE (https://bit.ly/2KoMDqZ).

photo 2020 05 05 18 33 43 4