Факультет української філології
Українська мова і література

Студенти  5 курсу при вивчені дисципліни «Теорія і методика проектної діяльності»,під керівництвом викладач д.п.н. професор Савченко Л.О. створювали та захищали творчі проекти на тему: «Комікси. Студентське життя», «Карикатури на тему: «Covid - 19»» (Сємашкіна В.).

Магістранткою Гуль І. створено інформаційний проект «Інформація якою нами маніпулюють» де розкрито особливості трансформації жанрів українського телебачення у контексті еволюційних тенденцій світового телемистецтва. Визначено, що на сучасному етапі для телевізійної продукції характерне інтегрування елементів інтерактивності, конвергентності та мультимедійності – відображення подій в режимі «наживо» та постійного оновлення інформаційних ресурсів.

Цікавим є проект  Каряки К групи ТОКМО(м)-15 на тему: «Художній образ української народної хати в роботах дизайнерів інтер’єру». У сучасних умовах завдяки активізації міжкультурного та міжетнічного спілкування особливо підвищується роль етнічного компоненту в культурних і соціальних процесах, відроджується інтерес до національної ідентичності, а звідси і бажання привнести в повсякденне життя нові елементи побуту та принципи організації простору.