Факультет української філології

переглядів

Найменування етапів кваліфікаційної роботи

11 вересня

Стан виконання теоретичної частини магістерської та кваліфікаційної робіт. Аналіз, зауваження (денна/заочна)

Перегляд напрацьованих матеріалів до практично-творчої частини наукового дослідження. Затвердження роботи над картоном та колористичним вирішенням авторського твору (денна/заочна форма)

25 вересня

Огляд стану виконання теоретичної роботи над Розділами:1 -2-3 магістерської (денна) і кваліфікаційної (заочна) робіт.

Початок роботи над оригіналом в матеріалі.

09 жовтня

Огляд стану виконання теоретичної роботи над Розділами:1-2-3 магістерської (денна) і кваліфікаційної (заочна); вступ, висновки, оформлення списку літератури, додатків тощо.

Продовження роботи над оригіналом в матеріалі

(денна/заочна форма)

23 жовтня

Огляд стану виконання теоретичної частини магістерської та кваліфікаційної роботи (денна/заочна).

Стан практично-творчою частиною кваліфікаційної роботи. Продовження роботи над оригіналом в матеріалі (денна/заочна).

06 листопада

Затвердження ескізів практично-творчою частиною кваліфікаційної роботи (денна/заочна)

13 листопада

20 листопада

27 листопада

04 грудня

Завершення повного змісту магістерської та кваліфікаційної робіт (денна/заочна).

ДОПУСК теоретичної частини МР та КР

(денна/заочна).

ДОПУСК практично-творчої частини кваліфікаційної роботи

(денна/заочна).