Кафедра практичної психології
Психолого-педагогічний факультет

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ВИКОНАННЯ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ РІВНІВ БАКАЛАВРА ТА МАГІСТРА (СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 053 ПСИХОЛОГІЯ)

Методичні рекомендації до виконання кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти рівнів бакалавра та магістра (Спеціальність 053 Психологія) / укладачі Токарева Н. М., Халік О. О., Шаповал І. М., Шестопалова О. П.; заг. ред. професора Н. М. Токаревої та професора З. М. Мірошник. Кривий Ріг : КДПУ, 2023.28 с.

Науково-методичне видання висвітлює вимоги до організації й виконання кваліфікаційних робіт, оприлюднення й захисту їх результатів під час атестації здобувачів вищої освіти бакалаврського та магістерського рівнів. У методичних рекомендаціях розкрито покроковий алгоритм написання та захисту кваліфікаційних робіт; наведені пояснення щодо основних складових теоретичного та емпіричного (експериментального) дослідження, додано приклади оформлення важливих елементів науково-практичної роботи. Представлені у науково-методичному виданні матеріали сприяють систематизації, поглибленню теоретичних та практичних компетентностей дослідницької діяльності здобувачів вищої освіти, полегшують науково-практичне застосування умінь та навичок виконання системного та комплексного дослідження проблем психології.