
10 травня 2025 року об 11:00 Криворізький державний педагогічний університет запрошує приєднатися до роз’яснювальної зустрічі щодо особливостей вступу до магістратури КДПУ у 2025 році.
Представники приймальної комісії розкажуть про реєстрацію для складання ЄВІ та ЄФВВ, реєстрацію електронних кабінетів вступника, терміни подачі заяв для вступу. Запрошуємо всіх зацікавлених, педагогічних працівників закладів освіти, які бажають підвищити кваліфікацію, здобути освітній рівень магістра.
Ідентифікатор конференції: 815 3028 9708
Код доступу: 1111
Ректорат та Рада молодих учених Криворізького державного педагогічного університету оголошують щорічний конкурс серед молодих науковців.
Конкурс проводиться у двох номінаціях:
Мета конкурсу – виявлення та підтримка талановитої молоді, стимулювання науково-дослідницької активності в університеті.
Термін подання документів: з 3 по 14 травня 2025 року.
Для участі необхідно заповнити аплікаційну форму за
покликанням.

У межах проєкту Ukraine Global Faculty, до якого долучився Криворізький державний педагогічний університет, триває лекторій від закордонних професорів провідних університетів світу, топекспертів і підприємців для української аудиторії. Ukraine Global Faculty реалізується Академією КМЕФ за підтримки фінтех-компанії Activitis.
Онлайн-семінар професора, засновника та голови Advanter Group, Центру соціальних змін та поведінкової економіки, міжнародної бізнес-спільноти Board, Kyiv foresight foundation, співзасновника Investudio, Aiwise Андрія Длігача «Глобальні трансформації і можливості для українців» відбудеться 08 травня 2025 року о 19:00. Приєднатися до проєкту можна за покликанням. ДЕТАЛІ

ДЕТАЛІ

Криворізький державний педагогічний університет запрошує талановиту молодь до участі у V Міжнародному двотуровому фестивалі-конкурсі музикантів-виконавців «МУЗИЧНИЙ ДИВОЦВІТ», присвяченому 95-річчю університету. ДЕТАЛЬНІШЕ
Ворог вербує для підпалу, мінування чи теракту? Протидій! ДЕТАЛЬНІШЕ
Шановні колеги! Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах повномасштабної війни з росією. Українські науковці мають, зокрема, безоплатний доступ до таких дослідницьких інструментів, як Scopus, ScienceDirect, Researcher Discovery, Researcher Academy та Mendeley. ДЕТАЛЬНО ПРО ДОСТУП