Шановні колеги!
Криворізький державний педагогічний університет запрошує на науково-методичний семінар "STEM-освіта: поточний стан та перспективи розвитку".
Семінар відбудеться 31 березня о 13.00 в режимі відеоконференції.
В результаті роботи семінару можна отримати сертифікат КДПУ на 6 год., вартість 235 грн.
Для реєстрації необхідно заповнити форму
https://forms.gle/AZ7mCiWnsR1EkG638
- Автор: Хараджян Наталя Анатоліївна
- Перегляди: 656
В рамках популяризації STEM-освіти традиційно на весні проводиться Всеукраїнський STEM-тиждень. Кожного року навчальним закладам пропонується тематика та розклад заходу. Зважаючи на те, що весна 2022 року дуже особлива, загальної тематики не було запропоновано. Інститут модернізації змісту освіти, а саме Відділ STEM-освіти запропонував рекомендований розклад: 26 квітня 2022 року закладами освіти проводиться «День науки», 27 квітня – «Проєктно-дослідна діяльність – крок до пізнання світу», 28 квітня – «STEM-професії – наше майбутнє».
За запрошенням закладів освіти нашого міста (КЗШ № 51, 72, 79, 119, 124, КНВК №129 «ГЛАС», КЦМГ, КПНЛ, НВК «ЗНЗ-Тернівський Ліцей», КНВК № 35, КПЛ та інші) викладачі нашого навчального закладу допомагали учням зрозуміти, що таке STEM і чому це важливо.
Для учнів були проведені наступні зустурічі:
- «Фрактальна геометрія в STEM-проєктах» (урок-дослідження) та «Задачі оптимізації в STEM-проєктах» (урок-практикум) -
Бобилєв Д. Є., завідувач кафедри математики та методики її навчання КДПУ, кандидат педагогічних наук, доцент.
- «STEM + ФІЗИКА = МАЙБУТНЄ» (урок-дослідження) - Мальченко С.Л., доцент кафедри фізики та методики її навчання КДПУ, кандидат фізико-математичних наук, доцент.
- «Проєктування електронних пристроїв у Tinkercad» (урок-практикум) - Мерзликін П. В., доцент кафедри інформатики та прикладної математики КДПУ, кандидат фізико-математичних наук, доцент.
- «STEM поруч з нами» (урок-практикум) - Хараджян Н.А., доцент кафедри фізики та методики її навчання КДПУ, кандидат педагогічних наук, доцент.
- «Контракція. Коли 2+2≠4» (урок-практикум) - Нечипуренко П.П., доцент кафедри хімії та методики її навчання КДПУ, кандидат педагогічних наук, доцент.
Щиро вдячні за запрошення нашим колегам!
До нових зустрічей!
- Автор: Хараджян Наталя Анатоліївна
- Перегляди: 1941
Шановні колеги!
Дуже часто нам задають питання – чи є в нас курси з робототехніки саме для вчителів!
Так, Криворізький педагогічний пропонує такі курси.
Запрошуємо всіх бажаючих на дводенний інтенсив з робототехніки. Загальна кількість годин тренінгу 20 (+10 год самостійної роботи). Вартість 1250 грн. Група 10-12 осіб. Тренінг буде проходити за адресою: м. Кривий Ріг, пр. Гагаріна 54, ауд. 28.
Ми запрошуємо слухачів і з інших міст України (на базі закладу працює хостел). Вартість проживання 140 грн на добу. Є гаряча вода та туалет в блоці. Кімнати є на різну кількість людей.
Інтенсив будемо проводити 29 та 30 березня (якщо буде більше бажаючих будемо додавати інші дати). Заняття з 9.30 до 16.50 (5 пар). Тренінг проводить доцент кафедри фізики та методики її навчання Наталя Хараджян.
Якщо ви бажаєте прийняти участь та отримати сертифікат будь ласка заповніть форму: https://forms.gle/4XTvpL3Jw2b9ZVAr5
Чекаємо Вас у нас в гостях!
- Автор: Хараджян Наталя Анатоліївна
- Перегляди: 1957
Основні завдання STEM-центру:
- організація та проведення конференцій, семінарів, симпозіумів, майстер-класів, тренінгів, культурно-просвітницьких заходів тощо з питань використання новітніх методик STEM-освіти для педагогічних та науковопедагогічних працівників;
-наукова і методична підготовка здобувачів вищої освіти та педагогічних кадрів до впровадження STEM-освіти в закладах освіти;
- науково-методичне та організаційне забезпечення процесу масової популяризації та впровадження STEM-освіти в закладах дошкільної,
загальної середньої, професійно-технічної та вищої освіти;
- активізація співпраці освітян в напрямку популяризації STEM-освіти.
Функції STEM-центру:
Відповідно до основних завдань функціями STEM-центру є:
- координація роботи усіх структурних підрозділів університету в галузі STEM-освіти;
- організація та проведення наукових, методичних, культурних, просвітницьких, рекламних та інших заходів, пов’язаних із популяризацією, підтримкою, розвитком STEM-освіти;
- упровадження в освітній процес підготовки бакалаврів і магістрів галузі знань 01 Освіта / Педагогіка та забезпечення викладання дисциплін STEM-спрямування, передусім методичного змісту;
- розроблення та реалізація програм підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників із питань використання
новітніх методик STEM-освіти, впровадження відповідних курсів та реалізації інноваційних проєктів;
- організація роботи Школи робототехніки;
- залучення здобувачів вищої освіти до участі в конкурсах, турнірах, олімпіадах, інших інтелектуальних змаганнях, літніх школах тощо STEM спрямування;
- залучення науково-педагогічних працівників до участі в конкурсах, літніх школах, що спрямовані на обмін найкращим педагогічним досвідом, досягненнями у викладанні природничо-математичних предметів, використанні новітніх методик STEM-освіти;
- розроблення та впровадження сучасних методик дистанційного навчання природничо-математичних предметів;
- поширення інноваційного педагогічного досвіду та освітніх технологій, авторських програм та методик навчання;
- участь у розробленні нового змісту природничо-математичної освіти для здобувачів загальної середньої та позашкільної освіти;
- надання платних послуг відповідно до визначених завдань і функцій згідно з чинним законодавством України;
- організація взаємодії і співпраці із департаментами освіти і науки Криворізької міської ради, Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Комунальним закладом “Центр професійного розвитку педагогічних працівників” Криворізької міської ради, закладами дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти у напрямі розвитку STEM-освіти.
- Автор: Хараджян Наталя Анатоліївна
- Перегляди: 1685
Шановні колеги!
Запрошуємо Вас до чергового засідання методичного семінару "Робототехніка в освіті".
Цю зустріч ми хочемо присвятити впровадженню робототехніки в дошкільній та початковій освіті.
На семінарі познайомимо вас із обладнанням, яке можна використовувати саме в цих вікових категоріях. Зможемо визначити їх переваги та недоліки. Обов'язково поговоримо про чи не зарано починати, чи необхідно, і як взагалі це працює.
Про використання наборів Matatalab розповість наша колега в.о.декана факультету дошкільної та технологічної освіти КДПУ, к.пед.н., доц. Юлія Кулінка.
Про Ozobot EVO і використання його у навчанні розкажуть Оксана Войтюк і Віра Лоняк (ЗЗСО № 55 м.Львову).
Олена Лозинська (м.Львів, ЗЗСО № 55) розкаже про рішення Edison - це програмований робот, розроблений як повноцінний навчальний ресурс STEM для навчання кодуванню та робототехніці для учнів від 4 до 16 років.
Владислав Кушніров (м.Полтава, ТехноЛаб. Студія STEAM освіти) познайомить нас із набором mTiny.
Віталій Шамрай (м.Кременчук, Кременчуцький ліцей № 4 "Кремінь" ) про рішення від компаніїї Gigo.
Отже,
Коли: 28 січня.
Початок: 15.00.
Де: онлайн.
Вартість участі із сертифікатом: 155 грн (сертифікат підвищення кваліфікації на 6 год)
Запрошує вас до реєстрації.
Встигніть отримати якісні знання та навички сьогодення!!!
Форма для реєстрації
https://forms.gle/3HLynxoG8JVYnyae9
- Автор: Хараджян Наталя Анатоліївна
- Перегляди: 1488