Кафедра англійської філології
Факультет іноземних мов

Естетичне виховання є вагомою складовою для формування майбутніх вчителів. Серед різноманітних заходів, які проводяться кафедрою англійської філології, для формування естетичних смаків, естетичних почуттів, поглядів та переконань - естетичної культури в цілому, 21 березня 2024 р. в гр. АЗЛ-23 було проведено захід до Дня поезії.

Поезія - це мистецтво виразного слова, здатного проникнути в таємниці людської душі. Щоб досягнути цієї складної мети необхідно віртуозно володіти цілим арсеналом художніх засобів задля відтворення як гармонії звуків та рим, так і красивих, загадкових, зворушливих ідей-думок, народжених за законами  поетичного мистецтва. Поетичне слово - є вищою формою існування мови, неосяжним поєднанням думки і почуття.

Метою кожного поета є вираження своїх внутрішніх переживань та сприйняття світу навколо. Вони створюють свої твори, щоб поділитися своїми думками та почуттями з іншими людьми, надихнути їх або привернути увагу до важливих проблем. Ліна Костенко – одна з таких поетес, яка відома своєю "гострою, як бритва" поезією. Її твори відзначаються щирістю, безкомпромісністю та принциповістю. Вона не боїться висловлювати свої думки та боротися за свої ідеали через слово. Така поезія має величезне значення у сучасному світі, де дедалі більше цінностей стають під сумнівом або потребують захисту. Також студенти мали можливість продемонструвати свої творчі досягнення, декламуванні власних віршів та навички у перекладі віршів на англійську мову. Ми віримо, що подібні ініціативи мають продовжуватися, надихаючи та підтримуючи студентів у їхньому творчому шляху.