Кафедра англійської філології
Факультет іноземних мов

Семінар "CELTA: focus on classroom practice " під керівництвом Смірнової Наталії, вчительки англійської мови, менторки кафедри іноземних мов школи «Мідгард», тренерки з підготовки до міжнародних іспитів (KET, PET, FCE, IELTS), а також ЗНО/НМТ, організаторки міжнародних освітніх проєктів, координаторки співпраці закладу освіти з SR Teaching & Learning Language Centre та Міжнародним лінгвістичним центром ILC, тренерки дебатного клубу відбувся з метою поглиблення знань та вмінь у сфері викладання англійської мови. Учасники мали можливість ознайомитися з інноваційними методиками викладання, отримати поради від досвідченої викладачки.гл

Семінар дозволив розвивати різноманітні компетенції студентів, включаючи педагогічну компетентність, адже студенти мали можливість вдосконалити знання щодо планування, проведення та оцінювання уроків англійської мови, використовуючи практичний досвід та поради від професійного викладача. Також, мовну компетентність та комунікативні навички через інтерактивні вправи, удосконаливши свої вербальні та невербальні комунікативні навички.

гл2

гл3

гл4

Цей семінар надав учасникам можливість здобути широкий спектр компетенцій, необхідних для ефективного та захопливого викладання англійської мови в різних ситуаціях, які можуть виникнути у подальшій викладацькій діяльності.

гл5

гл6