Кафедра англійської філології
Факультет іноземних мов

Викладачі кафедри англійської філології Зоренко І. С. та Малоіван М. В. провели захід, присвячений Дню подяки для студентів АНФ-21. Основною метою заходу було створення атмосфери вдячності та спільності серед студентів, а також розвиток ключових компетентностей, таких як: розвиток співпраці та комунікація завдяки тому, що студенти мали можливість спілкуватися та обмінюватися враженнями під час заходу; лідерських навичок; розвиток креативності, адже завдання були створені таким чином, щоб сприяти розвитку творчого потенціалу студентів; мовні компетентності завдяки інтерактивним завдання, що націлені на формування навичок говоріння, письма, читання та розуміння мовлення. Також, ключовим було формування міжкультурної комунікативної компетентності, чому сприяли завдання пов’язані з різноманіттям культур, таким чином взаємодія відбувалася на мовному та культурному рівнях. Завдяки розвитку міжкультурної компетенції студенти краще будуть розуміти інші культури, адаптуватися до міжкультурних ситуацій, усвідомлювати різні культури, ефективно проводити комунікацію в різномовному середовищі.
Таким чином, завдяки вивченню іноземних мов у контексті заходу до Дня подяки можливо багатогранно розвивати студентів, допомагаючи їм розширювати свої мовні, міжкультурні та педагогічні навички, які будуть корисні в їхньому майбутньому житті та кар'єрі. Більш того, саме це допомагає формувати в студентів повагу до різноманітності та розвивати навички міжкультурної взаємодії, що є важливими в сучасному світі.

Деь подяки 2023

День подяки 2023аДень подяки 2023бДень подяки 2023вДень подяки 2023гДень подяки 2023дДень подяки 2023ж