2 травня 2025 відбулась традиційна наукова конференціястудентів географів. Студентська наукова конференція — це не лише традиційний захід в академічній житті, а й унікальна можливість для молодих науковців продемонструвати свої дослідження, обмінятися ідеями та отримати неоцінений досвід громадських виступів. Молоді дослідники мають чудову нагоду заявити про себе, зробити внесок у розвиток своєї професії та здобути цінний досвід.
Студентському загалу були представлені дослідження з географії та методики її навчання.
Анна Полтавець розповіла про можливість територіальних громад використовувати в містобудуванні особливості локальних кліматичних зон (наукове дослідження на тему «Геоінформаційне картографування локальних кліматичних зон мікрорайону Інгулець міста Кривий Ріг»).
Лівак Ірина розглянула можливості проєктної технології у навчанні географії (дослідження «Особливості організації проєктної діяльності учнів при вивченні теми «Атмосфера» в технології курсі географії 6 класу»).
Цікавою була робота Валерії Шкурко «Геопросторовий аналіз результатів національного мультипредметного тесту в Дніпропетровській області». Валерія продемонструвала вміння аналізувати статистичну інформацію та оригінальний картографічний матеріал, створений на її основі.
Айдуганова Анастасія здійснила оцінку рівня життя населення в актуальному досліджені «Суспільно-географічна оцінка рівня та якості життя населення Дніпропетровської області в період війни»
Учасники конференції представити результати своїх досліджень у форматі усних доповідей та презентацій. Висловлюємо слова вдячності керівникам студентських робіт: к.геол-мін.н, доценту, завідувачу кафедри Холошину І. В, PhD, ст. викладачу Карпенко Т. А. та к.пед.н, доценту Мантуленко С. В.
Досвід показує, що такі студентські наукові заходи стимулюють наукову активності серед молоді, сприяють розвитку критичного мислення та заохочують їх до самостійної науково-дослідної роботи, формують у студентів навички аналітики, публічного мовлення та вміння аргументовано відстоювати власну позицію.
Студентська наукова конференція — це перший серйозний крок до наукової спільноти. Вона надихає на нові звершення, відчиняє двері у світ великої науки.