image001

Традиційно до Дня науки в Криворізькому педагогічному відбулася звітна наукова конференція студентів за 2020-2021 навчальний рік, яка проходила на платформі Zoom.

image003

Модератором зустрічі стала перша проректорка, канд. філол. наук, доц. кафедри української мови О. А. Остроушко, яка оголосила регламент і скоординувала роботу учасників.

До присутніх звернувся ректор КДПУ, д-р філос. наук, проф. Я. В. Шрамко, який коротко окреслив наукові здобутки студентів за цей навчальний рік та зазначив: «Вища освіта заснована на засадах науковості, адже здобувачі вищої освіти не лише опановують певні знання, а й розвивають, удосконалюють і втілюють власні напрацювання у вигляді наукових досліджень. Цього року чимало студентів долучилися до всеукраїнських конкурсів наукових робіт із різних дисциплін та значно збільшили кількість наших переможців».

image005

Після нагородження здобувачів вищої освіти за високі досягнення в навчальній та науковій роботі було зачитано наказ про відзначення й нагородження науково-педагогічних працівників за високий рівень організації та значний внесок в організацію наукової роботи зі студентами.

На пленарному засіданні було заслухано чотири доповіді:

image007

image009

image011

• Наталії Тацюк, студентки І курсу магістратури факультету географії, туризму та історії, яка презентувала дослідження на тему «Військовополонені та інтерновані на території Дніпропетровщини: полон та примусова праця» (науковий керівник – канд. істор. наук, доц. кафедри історії В. О. Яшин).

image013

На завершення звітної конференції відбулося обговорення цікавих і ґрунтовних доповідей.

Вітаємо учасників із вагомими науковими здобутками та бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Популярне
Зворотний зв'язок