27 травня 2021 р. аспіранти та викладачі кафедри педагогіки КДПУ взяли участь у V Міжнародній науково-практичній конференції "Інновації у вищій школі: тенденції та перспективи розвитку", яка відбуваласяу віртуальному просторі Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка. Організаторами конференції виступили: Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Тараса Шевченка, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Криворізький державний педагогічний університет, Польська академія наук, Представництво в Києві (Польща), Вармінсько-Мазурський університет в Ольштині (Польща) Люблінська політехніка (Польща).
У привітанні учасників від організаторів було окреслено суттєві моменти розвитку сучасної вищої школи. Так, ректор Криворізького державного педагогічного університету Шрамко Ярослав Владиславович окреслив інноваційний характер діяльності університету та акцентував увагу на науковій співпраці між вітчизняними ЗВО.
Усі теми, представлені на конференції, були актуальними, змістовними, різноплановими та ґрунтовно підготовленими. Доповіді стосувалися як теоретичних питань, так і практичних завдань. Інформація була корисною як викладачам, так і студентам чи майбутнім вступникам, всім тим, хто працює у сфері освіти. Під час конференції порушувалася тема співпраці науковців у оновленні та перегляді ОПП та ОНП 011 Освітні, педагогічні науки. Зокрема своїм досвідом щодо наповненості програм поділилася проректор з наукової роботи Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка В.Є.Бенера.Зі своїми міркуваннями щодо процесу акредитації освітніх програм НАЗЯВО ("Процес акредитаційної експертизи освітніх програм: виклики та випробування") виступила завідувач кафедри педагогіки, проф. Т.Дороніна. Академічна спільнота жваво відгукнулася на пропозицію подальшої співпраці щодо покращення змістового наповнення ОНП 011 Освітні, педагогічні науки.
За словами аспірантів кафедри педагогіки «відвідання конференції було корисним та повчальним» (В. Плотнікова). Їх «вразила широта кола питань, порушених учасниками заходу: ґрунтовні доповіді українських та зарубіжних дослідників стосувалися освіти молоді та дорослих, трансформаційних процесів у вищій школі, проблем якості освіти, впровадження інноваційних педагогічних технологій та науково виважених методик (Р. Калугін).
Відлуння конференції тут : http://www.kogpi.edu.te.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=3365:2021-05-31-13-31-01&catid=6:2008-04-02-18-56-34&Itemid=609.