Кафедра фізики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

Студенти 3 курсу спеціальності Середня освіта (Фізика) в рамках вивчення дисципліни Астрономія та методика її навчання відвідали Головну Астрономічну Обсерваторію НАН України.

Під час екскурсії студенти мали унікальну можливість познайомитися з музеєм обсерваторії, побачити діючі телескопи та почути захопливу історію розвитку досліджень, які проводилися в установі з моменту її заснування. Вони також дізналися про сучасні наукові програми, над якими працюють астрономи, та про їхній внесок у світову науку.

Особливим елементом візиту міста Київ стало те, шо студенти взяли участь в зустрічі із представниками міжнародної організації Astronomy for Equity, які приїхали 5 листопада до Києва з різних куточків світу. Під час обговорення учасники розглядали значення астрономії як науки, що сприяє об'єднанню людства та має унікальне значення для кожної людини.

На зустрічі були присутні:

Майк Сіммонс з Каліфорнії – понад 50 років очолює та засновує астрономічні програми та організації.

Кассонра Холмс з Каліфорнії – аматорка астрономії та засновниця Stargazer Events, мобільної обсерваторії в Лос-Анджелесі.

Мір'яна Пович з Ефіопії – сербсько-іспанська астрофізикиня, викладачка в Інституті космічних досліджень і технологій Ефіопії, досліджує еволюцію галактик і займається проєктами для дітей з кризових країн.

Катерина Францева з Нідерландів – українська астрономиня, випускниця КНУ, працює проєктною менеджеркою в INSCIENCE та координує міжнародні астрономічні проєкти.

Дін Лав з Нью-Йорка – режисер, який зніме документальний фільм про подорож астрономів Україною, багаторазовий призер різноманітних кінопремій.

Додатково здобувачі освіти прослухали унікальну лекцію «Active Galaxies As Our Cosmological Labs» від сербської астрофізикині Mirjana Povic (Mbarara University of Science & Technology (MUST), Instituto de Astrofisica de Andalucía (IAA-CSIC)), яка займається зоряною еволюцією, формуванням галактик, космологією та позагалактичною астрономією!

Ця подія стала важливим досвідом для студентів, які не лише поглибили свої знання, але й надихнулися прикладами світового співробітництва у сфері астрономії.

Астр_1.jpgАстр_2.jpg

Астр_3.jpgАстр_4.jpg

Астр_5.jpgАстр_6.jpg

Астр_7.jpgАстр_8.jpg

Астр_9.jpgАстр_10.jpg

Астр_11.jpgАстр_12.jpg

Астр_13.jpgАстр_14.jpg

Астр_15.jpg

 

28251
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Листопад 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30