21 серпня, в Ужгородському національному університеті розпочала роботу дванадцята науково-практична конференція «Нанотехнології та наноматеріали» (НАНО–2024).
На конференцію зареєструвалося понад 600 учасників із понад 30 країн світу. Захід спрямовано на обмін інформацією, трендами та останніми досягненнями у сфері науки та нанотехнологій.
Тематичні пріоритети конференції:
- Фізико-хімічне наноматеріалознавство
- Нанобіотехнології для охорони здоров'я
- Нанорозмірна фізика
- Нанокомпозити та наноматеріали
- Мікроскопія нанооб'єктів
- Наноструктуровані поверхні
- Нанооптика та нанофотоніка
- Наноплазмоніка та поверхнево-розширена спектроскопія
- Нанохімія та нанобіотехнологія
Відкрила конференцію представниця Європейської комісії, Directorate-General for Research and Innovation Maria Cristina Russo, привітали учасників Григорій Мозолевич від Міністерства освіти та науки України, ректор Ужгородського національного університету Володимир Смоланка та Олена Фесенко від організаційного комітету НАНО-2024.
Програма НАНО-2024 є насиченою і містить пленарні сесії, стендові доповіді та спеціальні сесії.
21 серпня стендову доповідь від КДПУ представляли відповідальні автори Науменко Марина, Бондаренко Владислав, 22 серпня - відповідальний автор Задорожній Віталій.
Програму та більше про конференцію НАНО-2024 можна знайти на сайті: https://nano-conference.iop.kiev.ua/en/
Коментарі учасників:
«NANO - це конференція, яка дає сильну підтримку людям, які зацікавлені у нових, сучасних, інтенсивних технологіях та прогресі».
«У доповідях є дуже цікаві речі» (Пресс Володимир).
Фото перших днів, нижче:
Пресс Володимир - аспірант 1-го року навчання ОНП Фізика.
Пресс Володимир - справа від центру.
Стендова доповідь Задорожнього Віталія - аспіранта 4-го року навчання ОНП Фізика (стенд справа)
- Автор: Кафедра фізики та методики її навчання
- Перегляди: 333
Здобувачі, випускники та викладачі Освітньо-наукової програми 3-ого рівня освіти «ФІЗИКА» (Dr. Науменко Марина, Dr. Прихожа Юлія, Dr. Соломенко Анастасія, здобувачі Бондаренко Владислав, Бондаренко Олена, Задорожній Віталій, Пресс Володимир, Степанюк Олександр, наукові керівники професор Балабай Руслана, доцент Возняк Андрій) беруть участь у 12-й Міжнародній конференції «Нанотехнології та наноматеріали» (NANO-2024), яка розпочне свою роботу в місті Ужгород (Ужгородський національний університет) 21 серпня 2024 року. Конференція збере понад 600 учасників з інноваційної промисловості та академічних кіл з 30 країн, щоб надати унікальну інформацію про досягнення нанонауки та нанотехнологій.
Ініціатором цієї конференції є Інститут Фізики Національної Академії Наук України у співпраці з партнерами: Національним університетом «Львівська політехніка» (Україна), Тартуським університетом (Естонія), Туринським університетом (Італія), Університетом П’єра і Марії Кюрі (Франція), European Profiles A.E. (Греція), представництвом Польської академії наук у Києві, Ужгородським національним університетом.
Не всі учасники можуть бути присутніми на місці в конференц-залі, тому NANO-2024 буде проходити в гібридному форматі (офлайн+онлайн). Також для ВСІХ БАЖАЮЧИХ буде організована онлайн-трансляція всіх днів Конференції LIVE на YouTube:
Перший день конференції: https://youtube.com/live/Kn-iALsqxio
Другий день конференції: https://youtube.com/live/VE-3JyPzyPU
Третій день конференції: https://youtube.com/live/Cx31b3w0P-4
Четвертий день конференції: https://youtube.com/live/sPGMKzytKZg
Здобувачі та випускники Освітньо-наукової програми «ФІЗИКА» підготували постерні доповіді, над якими напружено працювали багато місяців. Постерна сесія буде проходити як в офлайн, так і в онлайн форматі. В офлайн-частині наш здобувач Пресс Володимир, який приїде в Ужгород, виступить із стендовою доповіддю, візьме участь в дискусіях та поспілкується наживо. Решта наших здобувачів та інші учасники конференції будуть обговорювати та контактувати один з одним Онлайн: або «У коментарях на офіційній сторінці конференції NANO-2024 у Facebook під відповідним постером», або «Через електронну пошту автора-кореспондента, контакти якого розміщені в описі доповіді». Усі постерні доповіді вже розміщені на офіційному сайті конференції НАНО-2024 https://nano-conference.iop.kiev.ua/ та на сторінці Нанотехнології та наноматеріали у Facebook (@nanoConference) та доступні для перегляду. Доповіді наших учасників розміщені в секціях Section 1. Nanocomposite and nanomaterials та Section 4. Physico-Chemical nanomaterial science (https://nano-conference.iop.kiev.ua/posters.html).
УВАГА!
У рамках міжнародної конференції NANO-2024 проводиться спеціальна сесія «Роль науки та інновацій для відновлення України», яка відбудеться 21.08 о 14:00. У цій сесії візьмуть участь видатні спікери, які обговорюватимуть критичні теми, пов’язані з відновленням України через наукові та інноваційні підходи. Серед запрошених спікерів:
Денис Курбатов (заступник Міністра освіти і науки України);
Марія Крістіна Руссо (Директор із глобального підходу та міжнародного співробітництва в галузі досліджень та інновацій, Генеральний директор з досліджень та інновацій EC DG NEAR);
Юлія Безвершенко (Старший програмний спеціаліст Національної академії наук, техніки та медицини (США));
Академік Анатолій Загородній (Президент НАН України);
Олена Орлюк(Директор Українського відомства інтелектуальної власності);
Ігор Таранов (Керівник відділу Horizon Europe Office в Україні)
Стівен Оттавей (директор ТОВ «Корвус Технолоджи», Director of Korvus Technology Ltd).
Дата: 21 серпня 2024. Час: 14:00-15:00 (за київським часом). Робоча мова: англійська. До дискусії запрошуються усі спікери, які виступають з доповідями, та всі бажаючі. Приєднатися до події можна за посиланням ZOOM для лекторів:
https://us02web.zoom.us/j/83011625300?pwd=OMr5X5yoQbbLuqs114b00vFS1dGbzn.1
Крім того, для всіх, хто хоче подивитися спеціальну сесію та конференцію, буде онлайн LIVE трансляція на YouTube:
https://youtube.com/live/Kn-iALsqxio
- Автор: Кафедра фізики та методики її навчання
- Перегляди: 472
Здобувач ступеня доктора філософії за ОНП Фізика поза аспірантурою Степанюк Олександр Миколайович отримав Сертифікат про проходження з 22 травня по 11 червня 2024 на базі Київського академічного університету освітнього курсу проєкту BOOSTalent про Квантово-механічні розрахунки матеріалів «Ab initio calculations ofelectronic properties of materials with Quantum ESPRESSO package».
- Автор: Кафедра фізики та методики її навчання
- Перегляди: 435
Аспіранти кафедри першого року навчання Пресс Володимир, Попов Микола, Мельник Ярослав та їх наставники професори Білинський Ігор, Балабай Руслана, Соловйов Володимир, Слюсаренко Микола взяли участь у наукових заходах, які є традиційними в галузі фізики твердого тіла і відбуваються навесні, це:
Міжнародна наукова конференція «Актуальні проблеми фізики напівпровідників», яка веде свою історію з 1969 року з республіканської школи-конференції і проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України, Інституту Фізики НАНУ, Інституту Фізики Напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАНУ, Науковою Радою з проблем «Фізики напівпровідників та діелектриків» при відділенні Фізики та Астрономії Національної Академії Наук України та Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка;
Конференція молодих вчених з Фізики Напівпровідників «Лашкарьовські читання - 2024», що проводиться за підтримки Інституту Фізики Напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАНУ, Національної Академії Наук України.
Наші колеги поділились результатами своїх наукових досліджень:
- Автор: Кафедра фізики та методики її навчання
- Перегляди: 491
- Автор: Кафедра фізики та методики її навчання
- Перегляди: 498
Викладачі та аспіранти кафедри фізики та методики її навчання Балабай Руслана Михайлівна, Білинський Ігор Васильович, Прихожа Юлія Олександрівна, Степанюк Олександр Миколайович взяли участь у Міжнародній науковій конференції, присвяченій наноматеріалам і нанотехнологіям.
З 9 по 14 жовтня 2023 року Івано-Франківськ став місцем проведення XІХ Міжнародної Фреїківської конференції з фізики і технології тонких плівок і наносистем (МКФТТПН-XIX). Цей захід, організований Прикарпатським національним університетом за погодженням з Міністерством освіти і науки України, зібрав представників 37 університетів та академічних інститутів з 15 країн світу.
- Автор: RMB
- Перегляди: 599
- Автор: Кафедра фізики та методики її навчання
- Перегляди: 456
- Автор: Кафедра фізики та методики її навчання
- Перегляди: 477
25 серпня 2022 року у Львові за участю заступника Міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції Олексія Шкуратова розпочала роботу 10-а ювілейна Міжнародна конференція НАНО-2022. Захід тривав до 27 серпня. Мета конференції – сприяти розвитку наукової та інноваційної співпраці і дискусіям між дослідниками різних галузей та різних країн світу.
- Автор: Кафедра фізики та методики її навчання
- Перегляди: 421
У зв’язку із завершенням освітньо-наукової програми «Фізика» здобувачем третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти Залевським Денисом Віталійовичем, поданням ним заяви про підготовку висновку про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дослідження та Розпорядження КДПУ №05-ад від 24 червня 2022 року - кафедра фізики та методики її навчання проводить 4 серпня 2022 року у 13.00 в 21 аудиторії головного корпусу КДПУ розширене засідання для публічної презентації здобувачем Залевським Денисом Віталійовичем наукових результатів дисертаційної праці на тему: «Властивості матеріалів для резистивної пам’яті з довільним доступом», що подається на здобуття ступеня доктора філософії, та її обговорення.
Запрошуються всі бажаючі прийняти участь в обговоренні.
Текст дисертації надається для ознайомлення.
- Автор: Кафедра фізики та методики її навчання
- Перегляди: 925