Кафедра фізики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

У ПЗ «Центр професійної освіти і навчання» 18 грудня  в рамках предметного тижня до Дня Енергетика відбулася дискусія «Смарт-міста та розумні мережі». До участі у предметному тижні запрошені науковці, освітяни, державні службовці, представники місцевого самоврядування, громадськість, серед яких була професорка кафедри Балабай Руслана Михайлівна.

411492362_877277701067382_5445571358207296789_n.jpg

Модераторами заходу 18 грудня були директор Центру професійної освіти і навчання – Андрій Іванович СЕМЕНОВ та Голова Ради молодих учених Криворізького державного педагогічного університету, старший викладач кафедри інформатики та прикладної математики Криворізького державного педагогічного університету, доктор філософії - АЛЄКА Галина Ігорівна.  Дискусію Андрій Іванович розпочав такими словами: «Вже восьмий рік поспіль, незважаючи на зовнішні виклики – два роки карантину, другий рік військової агресії проти України, ми залишаємось стабільні в своєму започаткуванні та впроваджені певних дат календаря, а саме: напередодні свята Енергетиків, ми збираємося в стінах Приватного закладу «Центр професійної освіти і навчання», щоб актуалізувати теми пов’язані з енергозабезпеченням, енергоефективністю, енергозбереженням, щоб розібратися в актуальних питаннях необхідних компетентностей для працівника сучасної енергетичної галузі, щоб спілкуватися, змагатися, ділитися досвідом, власними наробками!»

Відкрив Предметний тиждень до Дня ЕНЕРГЕТИКА, співорганізатор заходу, ідейний натхненник та покровитель Центру, директор Науково-дослідного гірничорудного інституту Криворізького національного університету, доктор технічних наук, депутат Дніпропетровської обласної ради ЩОКІН Вадим Петрович. З вітальним словом учасникам панельної дискусії звернувся Головний редактор журналу «Охорона праці» МАТВІЙЧУК Дмитро Лаврентійович.

Висловляли власну думку з заданої теми «СМАРТ-МІСТА ТА РОЗУМНІ МЕРЕЖІ» сім фахівців, професіоналів, дослідників:

ГРИМОВИЧ Юрій Васильович, експерт Національного агентства з акредитації України.

МИХАЙЛЕНКО Олексій Юрійович, гарант освітньої програми «Системи електропостачання промислових підприємств, міста та локальних об’єктів».

БАЛАБАЙ Руслана Михайлівна, доктор фізико-математичних наук, професор кафедри фізики та методики її навчання Криворізького державного педагогічного університету.

ПЕРЕСУНЬКО Ігор Ігорович, кандидат технічних наук, доцент кафедри електричної інженерії електротехнічного факультету Криворізького національного університету.

НІКІТІНА Ганна Олександрівна, голова циклової комісії монтажу і експлуатації електроустаткування підприємств і цивільних споруд, викладач-методист, викладач електротехнічних дисциплін Відокремленого структурного підрозділу «Індустріальний фаховий коледж Криворізького національного університету», кандидат технічних наук.

НІКІТІН Роман Тарасович, студент І курсу Відокремленого структурного підрозділу «Індустріальний фаховий коледж Криворізького національного університету», спеціальність «електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

МИХАЛЬОВА Марина Сергіївна, голова циклової комісії гірничо-електромеханічних та електротехнічних дисциплін Відокремленого структурного підрозділу «Гірничо-електромеханічний фаховий коледж Криворізького національного університету», голова методичного об’єднання викладачів гірничо-електромеханічного циклу Північного регіону м. Кривий Ріг, гарант освітньої програми «Експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв».

411492779_877277707734048_3582121775217038298_n.jpg

Професорка Балабай Руслана Михайлівна доповідає на тему «П'єзоелектричне збирання енергії у стилі the state-of-the-art»