ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ
013 ПОЧАТКОВА ОСВІТА
Ректорат та приймальна комісія КДПУ останнім часом розробляють Положення про Всеукраїнську олімпіаду КДПУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти у 2021 році.
Основними завданнями Олімпіади є виявлення, розвиток обдарованих вступників на основі повної загальної середньої освіти, які вступають за результатами ЗНО, надання їм допомоги у виборі професії, залучення їх до навчання в Університеті, реалізація здібностей талановитих учнів.
Олімпіада проводиться зі спеціальностей, яким надається особлива підтримка, у тому числі і за спец. 013 Початкова освіта з профільної дисципліни – українська мова. Вона буде проводиться у два тури.
I тур – дистанційний (в онлайн-режимі) (березень-квітень);
II тур – очний (безпосередньо в КДПУ) (квітень), час буде повідомлено переможцям І туру.
Для участі в І турі здійснюється реєстрація на сайті Університету www.kdpu.edu.ua у визначений час. Для участі у ІІ турі (час буде повідомлено переможцям І туру) реєстрація буде проводитися в день проведення ІІ туру Олімпіади в головному корпусі Університету за адресою: м. Кривий Ріг, проспект Гагаріна, 54.
Учасники, які набрали не менше 90 балів у ІІ турі, вважаються переможцями Олімпіади. За підсумками виконання завдань у І та ІІ турах Олімпіади учасник може набрати максимально по 100 балів, за які Приймальною комісією Університету нараховуються від 15 до 20 додаткових балів до сертифіката ЗНО з української мови (та літератури), а саме:
за набрані 90 балів - 15 б., за 91-92 бали - 16 б., за 93-94 бали - 17б., за
95- 96 балів – 18б., за 97- 98 балів – 19б., за 99-100 – 20 балів.
З інформацією про проведення Олімпіади у 2021 році можна буде ознайомитись на сайті КДПУ та кафедри початкової освіти. Бажаємо Вам успіхів і сподіваємось, що Ваша мрія стати студентом одного з найпрестижніших в Україні факультетів спеціальності Початкова освіта обов’язково здійсниться!
Відповідальний за профорієнтаційну роботу кафедри початкової освіти кандидат філологічних наук, доцент В.В. Пруняк