Кафедра соціології та масових комунікацій
Факультет географії, туризму та історії

25-27 вересня п.р. у м. Вісла (Польща) відбулася V Міжнародна інтердисциплінарна конференція  «Rozwój społeczny wobec wartośći: Etyka – Technika – Społeczeństwo” («Суспільний розвиток на основі цінностей: Етика – Техніка – Суспільство»,в якій традиційно взяли участь і  науковці катедри соціології та економіки.

20190925 153024

Організатором конференції виступила Катедра прикладних суспільних наук Відділу організації та Управління Сілезької Політехніки (кер. проф. Александра Кузёр), співорганізаторами -  Академія науки і бізнесу в Лондоні (Велика Британія), Київський державний університет будівництва і архітектури (Україна) і Центр Практичної етики в Банській Бистриці (Словакія).

На конференції працювали 10 секцій. Біля 100 авторитетних вчених і молодих науковців із Великобританії, Словакії, України і Польщі обговорили широке коло сучасних суспільних – етичних, технологічних,  екологічних, освітніх та інших проблем, які мають місце у країнах Європи і в світі.

З пленарною доповіддю «Czynniki wspierające współpracę międzyorganizacyjną w warunkach regionalnych sieci innowacji – przykład województwa lubelskiego»  виступили проф. Ева Бояр і доктор Матильда Бояр (Політехніка Любельська, Факультет Управління).

Науковці катедри соціології та економіки представили свої тези на конференції: завідувачка кафедри Грабовець І.В. і доц. Черноус Л.В. на тему: «Технології комунікацій у сучасному світі та їх вплив на життя і діяльність особистості»; ст. викл. Братченко Л.Є. і Комарова О.О. (к.соціол.н.) на тему – «Актуальна потреба розвитку недержавного пенсійного фонду на Україні»; доц. Тарасова О.А. на тему:  «Етика парламентаризму як соціально-політичного інституту: український варіант»; аспірант Каритка В.В. «Екологічна відповідальність як чинник сталого розвитку: на прикладі Криворіжжя»; аспірант Петрухін С.В. на тему: «Держава як гарант охорони прав і свобод людини: український контекст»20190926 1046042

Проф. Лобанова А.С. виступила на секційному засіданні з доповіддю на тему: «Соціальний феномен і система цінностей нового президента України Володимира Зеленського: спроба соціологічного аналізу». Тема викликала зацікавленість учасників конференції і жваву дискусію.

20190926 09481922