Кафедра соціології та масових комунікацій
Факультет географії, туризму та історії

Представники української соціологічної спільноти 10 грудня незмінно протягом останніх 15 років поспіль вшановують пам'ять Наталі Вікторівни Паніної. Цьогорічні Панінські читання присвячені недавній втраті Валерія Євгеновича Хмелька – першого президента Київського міжнародного інституту соціології, одного із співзасновників кафедри соціології в Києво-Могилянській академії. Конференція пройшла у змішаному (онлайн-офлайн) форматі, поєднавши науковців з усіх куточків України.

Читання 1        читання 4

З вітальним словом до учасників конференції звернувся колишній директор Інституту соціології НАН України, академік, заслужений діяч науки і техніки, д. філос. н. Ворона В. М., президент Соціологічної асоціації України, академік НАН, д. с. н. Бакіров В. С., а також новий очільник Інституту соціології НАН України, академік, д. філос. н. Головаха Є. І.

читання 2              читання 3

В роботі круглого столу «Глобальні та локальні кризи: переосмислюючи українське суспільство» взяли участь викладачі кафедри – д .с. н., проф. Лобанова А. С., д. с. н., проф. Калашнікова Л. В., асистент кафедри Каритка В. В.