Кафедра соціології та масових комунікацій
Факультет географії, туризму та історії

Існує думка, що відпочинок – це зміна видів діяльності. Саме так і діють викладачі кафедри соціології та масових комунікацій: протягом літа завдяки технологіям дистанційного навчання завідувачка кафедри Ірина Грабовець та старша викладачка Олена Комарова завершили курс підвищення кваліфікації у the Free Press for Eastern Europe organization (Czech Republic) за темою «Highlighting conflicts and protests in media: European and worldwide best practices» (Висвітлення конфліктів та протестів у засобах масової інформації: найкращі європейські та світові практики), яке тривало з 16 квітня по 27 червня 2021 року. Під час курсу викладачки прослухали курс лекцій та виконали практичні завдання з аналізу світових медіа різних років щодо висвітлення міжнародних конфліктів та протестів. По завершенню курсу І.Грабовець та О.Комарова отримали високі бали за свою роботу та сертифікати, що підтверджують їх рівень отриманих знань (6 кредитів, 180 годин).

7 Cert Iryna Hrabovets       13 Cert Olena Komarova

Також доцентка кафедри Людмила Черноус 5-7 липня 2021 року взяла участь у роботі Міжнародної літньої школи «принципи та цінності ЄС: різноманіття та інклюзія в освіті для сталого розвитку», яка проводилася в рамках імплементації Проєкту ЄС Еразмус+ «Європейські цінності різноманіття та інклюзії для сталого розвитку» (EVDISD) 620545-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-PROJECT у співпраці з Кафедрою Жана Моне «Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій» (SCAES) - 620635-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR  та  Jean Monnet  Chair «EU Climate Leadership»  620031-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR  за підтримки Національного Еразмус+ офісу в Україні. Основною темою стажування стала «Академічна доброчесність як ціннісна основа діяльності європейського університету» (2 кредити, 60 годин), про що Л.Черноус отримала сертифікат.

Certificate Черноус EVALUATION FORM Summer Sch 1

Окрім цього протягом літа продовжували своє стажування Ірина Грабовець та Олена Комарова в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка за партнерства з Центром прав людини ZMINA, Програмою розвитку ООН в Україні, Міністерством закордонних справ Данії за спеціальною партнерською програмою «Академія з прав людини для викладачів та викладачок журналістики» у період із 16 лютого 2021 року до 27 серпня 2021 року (6 кредитів, 180 годин). За період стажування підготовлено текст лекції «Соціальні комунікації попередження та боротьби із сексуальними домаганнями та дискримінацією за ознаками статі в інституціях різних форм власності», який буде розміщено на сторінці ресурсного хабу інституту журналістики для студентів та викладачів «Права людини та медіадіяльність».

18.08 001            18.08 002