img5

Днями у Криворізькому державному педагогічному університеті відбулася низка фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, присвячених Дню фізичної культури і спорту. Здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники різних факультетів активно долучилися до спортивного марафону.

img10

Заходи, що відбувалися протягом тижня, мали на меті популяризувати здоровий спосіб життя та сприяти фізичному розвитку молоді.

img13

До комплексу заходів увійшли турнір з футзалу, змагання з баскетболу та волейболу, фітнес-марафон, майстер-клас зі скелелазіння та легкоатлетична естафета.

img16

Високий рівень організації та активна участь молоді вкотре засвідчили актуальність популяризації здорового способу життя та фізичної активності серед студентства.

img19

Такі спортивні події є важливою складовою частиною освітнього процесу, адже сприяють здоровому способу життя, вдосконалюють дисципліну та надихають на саморозвиток. Спортивні змагання не лише згуртовують студентську молодь, але й розвивають командний дух, відповідальність, взаємопідтримку.

img22

Успішне проведення спортивних масових заходів засвідчує важливість фізичної активності та гармонійного розвитку особистості для сучасної молоді. Тиждень спортивних досягнень завершиться урочистою церемонією нагородження, яка стане для студентства КДПУ чудовою мотивацією дотримуватися здорового способу життя.

img25

Слідкуйте за новинами на сайті Криворізького педагогічного,
аби першими дізнатися про результати цьогорічних змагань!
Популярне
Зворотний зв'язок