img5

У Криворізькому педагогічному тривають спортивні змагання, які передбачають участь у різноманітних видах спорту й виконання фітнес-вправ. Метою спортивного марафону є популяризація здорового способу життя, прищеплення навичок фізичної культури, формування спритності, витривалості, швидкості тощо. Змагання з настільного тенісу довели – наші студенти не тільки опановують фундаментальні науки, а й мають неабиякі спортивні досягнення. Прес-центр дізнавався подробиці студентських змагань.

img11

25 жовтня 2023 року у спортивній залі гуманітарного корпусу відбувся наступний етап спортивного марафону, організованого для здобувачів вищої освіти, а саме – змагання з настільного тенісу. У них взяли участь команди, до складу яких входило по два представника/представниці від факультету. Головний суддя змагань – викладач кафедри фізичної культури та методики її викладання О. П. Терещенко розповів: «Змагання з настільного тенісу дуже популярні серед студентів Криворізького педагогічного. Це засвідчує сьогоднішній турнір, учасники якого демонструють непоганий рівень навичок володіння ракеткою».

img12

Азарт, бажання перемогти, спритність та студентське завзяття – все це продемонстрували наші учасники. Тих, хто програв, не було – перемогли командний дух, наполегливість, і, звісно, професіоналізм!

img18

Проте на будь-яких змаганнях є призери. Серед факультетів місця розподілились таким чином:

img19

Вітаємо переможців і бажаємо наснаги для досягнення нових спортивних вершин!

Популярне
Зворотний зв'язок