img6

Для підготовки фахівця вагомим складником є практична підготовка. КДПУ пропонує навчальні й виробничі практики за низкою напрямів і на різних базах. Традиційно студенти виходять на практики в червні. Третьокурсники спеціальності «Соціологія масових комунікацій, журналістики та реклами» були направлені для проходження практики до прес-центру КДПУ.

img12

У період з 15 червня по 5 липня 2022 року майбутні соціожурналісти проходитимуть виробничу медійну практику. Базами практики є Інститут розвитку міста та прес-центр Криворізького педагогічного. Переважна кількість студентів була залучена саме до прес-центру.

img13

Для прес-центру така практика є вже звичною, оскільки впродовж року здобувачі вищої освіти тісно співпрацюють із фахівцями університетської служби новин. Головна мета – ознайомитися зі специфікою роботи прес-служб і отримати необхідні навички для продовження самостійного професійного життя.

img16

Упродовж двох робочих тижнів молодь спробує себе в ролі журналістів-аналітиків. Через воєнний стан практика буде відбуватися в дистанційному форматі. На студентів чекають різнопланові та цікаві завдання з інформацією, фотографією, інфографікою, відео, текстовим наповненням – з усім, що допоможе якнайкраще розкрити специфіку медійної діяльності.

Попереду на майбутніх фахівців чекає продуктивна й захоплююча практична діяльність, результатами якої прес-центр неодмінно поділиться на своїх сторінках.

19547
Популярне