granada141019 1

Нещодавно Криворізький педагогічний успішно пройшов відбір для участі в проектах Erasmus+ за типом діяльності КА1. Можливості міжнародної кредитної мобільності передбачають участь у короткострокових програмах обміну між університетами, які відповідають вимогам європейської академічної ініціативи.

granada141019 2

Напрямок КА2 – це проекти співпраці й альянси знань, стратегічні партнерства для об’єднання університетів з метою поглиблення співробітництва й поширення інновацій серед закладів вищої освіти. Відповідно до міжінституційної угоди, підписаної нашим університетом із університетом Гранади, представник адміністративного персоналу КДПУ й представник професорсько-викладацького складу зарубіжного закладу вищої освіти проходитимуть стажування на базі університету-партнера. Колега з Гранадського університету зможе викладати в Криворізькому педагогічному протягом всього терміну дії угоди – з 2020 по 2022 роки.

granada141019 3

Начальник відділу міжнародних зв'язків, викладач кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання В. О. Турський підкреслив: «Міжнародне співробітництво є пріоритетною ланкою діяльності нашого університету. Робота за програмою Erasmus+ триває вже не перший рік. Викладачі й студенти КДПУ неодноразово користувалися можливістю відвідати з метою стажування низку європейських закладів вищої освіти. Це сприяє взаємозбагаченню методичного й педагогічного досвіду, стимулює професійний розвиток, дозволяє знайти нових однодумців і налагодити наукову комунікацію між країнами».

Криворізький педагогічний завжди відкритий для нових можливостей співробітництва в європейській системі освітніх і наукових комунікацій. Дякуємо колегам за плідну співпрацю!

Популярне
Зворотний зв'язок