9 липня на базі Криворізького педагогічного університету розпочав працювати щорічний мовний табір «Summer English Institute – 2018».
Мовний табір функціонує на базі Криворізького державного педагогічного університету вже п’ятий рік поспіль. Така тяглість табору дозволяє лекторам враховувати досвід і рівень попередніх років, синтезувати його з викликами сьогодення, що дає змогу сформувати освітнє навантаження високого рівня.
Формат школи передбачає повноцінне занурення учасників у мовне середовище. А чотирьохгодинні інтенсиви дають змогу відчути себе носіями мови й вдосконалити власні знання з англійської.
Заняття проводять викладачі-волонтери з Канади Дерeл та Моллі Портери. По завершенню навчання учасники школи отримають сертифікат Trinity Western University (TWU) in British Columbia, що засвідчить участь у роботі школи.
Доцент кафедри англійської мови з методикою викладання Марина Цегельська розповідає: «Спочатку «Summer English Institute» працював у Дніпрі, проте з 2014 перемістився до Кривого Рогу. Дерeл та Моллі звернулись із ідеєю проведення школи до нашого університету й отримали схвальний фідбек стосовно своєї ініціативи. Й відтак, з моменту проведення першої школи і до сьогодні, ми вже маємо понад 200 випускників цієї програми».
Цього року до участі у «Summer English Institute – 2018» зголосились 100 учасників. Серед яких співробітники, студенти, випускники нашого університету, а також школярі, які прагнуть покращити свій рівень володіння мовою перед ЗНО. Табір фактично став майданчиком не лише для навчання й освіти, участь у ньому дозволяє підсилити власний соціальний капітал і зростати інтелектуально разом із однодумцями.
«Навантаження розподіляється так, щоб усі учасники табору мали змогу проявити свій рівень володіння мовою. Тому всіх учасників ми поділили на п’ять груп відповідно до рівня їх володіння. Фактично взяти участь у Summer English Institute можуть усі з будь-яким рівнем володіння мовою, оскільки навантаження тут формується індивідуально, а навчання проходить із залученням різноманітних методик, починаючи від лекційних занять й завершуючи ігровими завданнями», – розповідає про навчальне навантаження школи викладач кафедри англійської мови з методикою викладання Валерія Поляренко.