Кафедра фізичної культури та методики її викладання
Природничий факультет

В Криворізькому державному педагогічному університеті 15 квітня 2021 року відбулася науково-практична конференція «Актуальні проблеми фізичного виховання та спорту», у якій брали участь викладачі, вчителі, студенти (всього 63 особи). Тематика представлених науково-дослідницьких робіт освітлює проблеми професійно-педагогічної підготовки фахівців у сфері фізичного виховання і спорту, сучасних здоров’язбережувальних технологій в освіті та популяризації здорового способу життя, особливостей формування інтересу та мотивації до занять фізичною культурою, впливу карантинних заходів на фізичну активність студентів, розробки занять в умовах дистанційного навчання та його впливу на якість навчально-виховного процесу. З доповідями виступили Глазков Владислав Володимирович (студент 2 курсу факультету географії, туризму та історії), Кучерявенко Віталіна Віталіївна (студентка 2 курсу психолого-педагогічного факультету), Черних Анастасія Миколаївна (студентка 2 курсу фізико-математичного факультету), Бєлкіна Наталя Сергіївна (вчитель фізичної культури Комунального навчального закладу «Радушненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Новопільської сільської ради).

Учасники конференції отримали збірник матеріалів конференції і сертифікати.

Презентації доповідей

«Здоровий спосіб життя як складова гармонійного розвитку особистості»

Посилання

«Психолого-педагогічні аспекти фізичного виховання, спортивного тренування та спортивно-оздоровчого туризму»

Посилання

«Викладання спортивно-педагогічних дисциплін під час дистанційного навчання»

Посилання

«Розробка занять в умовах дистанційного навчання та його вплив на якість виховного процесу»

Посилання

«Особливості застосування рухливих ігор в сімейно-суспільному вихованні»

Посилання

«Мотивація студентів до здорового способу життя»

Посилання

Учасникам конференції бажаємо нових творчих успіхів!

Інформацію підготувала доцент кафедри Марчик В.І.