Кафедра філософії
Криворізький державний педагогічний університет

У 2023 р. викладачі кафедри філософії брали участь у багатьох конференціях та круглих столах. У січні к. філос. н., доц.  О.В. Мішалова виступила з доповіддю «Analytical Philosophy of History of Arthur Danto “Paradoxes” of Historical Knowledge» на круглому столі кафедри логіки та епістемології Рурського університету (м. Бохум, Німеччина). У лютому к. філос. н., доц. О. П. Панафідіна, к. філос. н., доц. Н. П. Козаченко, к. філос. н., старший викладач виступали на онлайн-воркшопі «Ethics of the Ukraine War». Крім цього, к. філос. н., доц. О. П. Панафідіна приєдналася до роботи Міжнародного круглого стола «Казимир Твардовський. Філософія в системі наук та гуманітаристики: значення та призначення».  У травні к. філос. н., доц. Н. П. Козаченко презентувала доповідь «Why we should not tolerate fake news» на Міжнародній науковій конференції «Дні філософського факультету», яку щорічно організовує Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

У грудні д. філос. н., проф. Я. В. Шрамко був запрошений до Рурського університету виступити на Міжнародному круглому столі «1st Workshop on Contradictory Logics», де він представив результати дослідження «Connexive Exclusion: one more case for a contradictory logic», яке здійснювалося спільно з професором Рурського університету Г. Ванзінгом.

К. філос. н. доц. Г. А. Балута разом з к. філос. н., доц. А. І. Абдулою взяли участь VII Міжнародній науковій конференції «Китайська цивілізація: традиції та сучасність», яку організував Інститут сходознавства ім. А.Ю. Кримського НАН України. У своїй доповіді вони розглянули освітні традиції Сходу та Заходу й дослідили їхні філософські витоки.