Факультет педагогічної освіти
ТЕХНОЛОГІЧНА ОСВІТА. ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА.
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА. СПЕЦІАЛЬНА ОСВІТА.

З метою увічнення безсмертного подвигу громадян, які брали участь у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, студенти групи СО-22 на чолі з куратором Штепою Людмилою Григорівною долучилися до проведення майстер-класу «Квітка Чорнобиля». 26 квітня вже 37 раз згадують про найбільшу техногенну катастрофу у світі – аварію на Чорнобильській АЕС.

Квітка Чорнодиля 6   Квітка Чорнодиля 7

Тоді між нещадною радіацією та людством стояла лише невелика група людей – ліквідатори. Ціною власного здоров’я, а подекуди і життя, вони врятували наш світ від розповсюдження незримого ворога. Тим не менш, так чи інакше наслідки тієї трагедії торкнулися кожного українця. На заході згадували події тих часів, демонстрували фотохроніку та виготовили особливий символ – «Квіти Чорнобиля». Про нього розповідає очільниця громадської організації Наталія Воробей: «Сьогодні, напередодні річниці ми проводимо наш захід пам’яті. Це паперовий янгол-охоронець, який тримає в руках квітку троянди. А все тому, що свого часу, ще до аварії, Прип’ять називали «містом троянд». Сьогодні ми розповідаємо присутнім про цю легенду. А 26 квітня о 16:00 ми їх прив’яжемо до повітряних кульок та запустимо в небо в пам’ять про подвиг ліквідаторів. Це проходитиме в рамках нашого флешмобу-акції «Запали свічку пам’яті» на алеї Героїв, біля пам’ятника ліквідаторам».

Квітка Чорнодиля 1       Квітка Чорнодиля 3       Квітка Чорнодиля 5

22093