Факультет педагогічної освіти
ТЕХНОЛОГІЧНА ОСВІТА. ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА.
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА. СПЕЦІАЛЬНА ОСВІТА.

20 лютого вся Україна відзначає День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Саме в ці дні під час Революції гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піка. Із 18 по 20 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 78 осіб, після 20 лютого від поранень померло ще понад 20 протестувальників. Усі вони увійшли до меморіалу борців за українську незалежність – до Небесної Сотні.

Листи від ДТО 7

Україна продовжує боротися за свою незалежність. Ми живемо в той час коли кожен вносить свою частку у підтримку наших воїнів, які боронять Україну. В День пам’яті Героїв Небесної Сотні на факультеті дошкільної і технологічної освіти за ініціативи заступника декана з виховної роботи Чулошнікової М.О. відбувся загальнофакультетський захід «Підтримай воїна», до якого долучилася вся громада факультету.

Листи від ДТО 1    Листи від ДТО 6  Листи від ДТО 9

Студенти і викладачі від щирого серця написали листи для захисників України 2-го стрілецького батальйону, 2-ої стрілецької роти. Смаколики їм піднімуть настрій, стрічки-обереги від сім’ї Штепи Л.Г. дадуть захист від ворога. Можливо пройдуть роки, і у своїх архівах воїни відкриють цей лист, перечитають його для своїх дітей, онуків. Це підтримка, якої чекають наші військовослужбовці. Дівчата-студенти сьогодні, одягаючи каску, яку передає волонтер Юлія Олійник хлопцю із 2-го стрілецького батальйону проговорювали слова: ,,Хай оберігає нашого воїна від напасті; хай вся сила та наша енергія збереже його і він обов’язково повернеться до своїх ріднихˮ. Студентка групи СО-22 Конденко Аміна наголосила, що ,,цей теплий спогад ми всі будемо нести у своїх серцях і для них і нас це буде згадкаˮ.

Листи від ДТО 8

У цей же день листи від студентів і викладачів факультету ДТО отримали наші воїни. Вдячні волонтерам, які долучилися допомогти

Листи від ДТО 2   Листи від ДТО 10

.