Факультет педагогічної освіти
ТЕХНОЛОГІЧНА ОСВІТА. ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА.
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА. СПЕЦІАЛЬНА ОСВІТА.

Студенти факультету не залишаються осторонь подій, що відбуваються нині в нашій країні. Наприклад, нещодавно студенти 1 курсу спеціальності 016 Спеціальна освіта (гр. СО-22, куратор Штепа Л.Г.) відвідали поранених воїнів у КНП Криворізька міська лікарня №16 Криворізької міської ради. Дівчата власноруч приготували смаколики та подарунки для поранених бійців, які вже завтра відправляться на передову.

Волонтери СО 22 1

Аміна Конденко, староста групи, так описує зустріч з бійцями: «У період воєнних дій важко всім, але найбільше тяжко від усвідомлення того, що відчувають наші захисники. На зустрічі ми почули багато історій, проте не можна назвати їх цікавими, скоріше важкими для сприйняття. Ми зайшли до палати і почали спілкуватися. На перший погляд і не скажеш, що ця людина постраждала від контузії, проста і звичайна людина, але чим ближче пізнаєш, тим більше бачиш в очах Героя те, що ніколи не побачиш у цивільної людини.  Після цих історій усе більше розумієш цінність життя: як свого, так і наших військових. Дуже боляче дивитися в очі людині, яка побачила стільки страждань та смертей. Але я з гордістю дивилася йому в очі, знаючи, що ця людина оберігала наше життя ціною власного».

Волонтери СО 22 2
Студенти факультету й надалі продовжують займатися волонтерською діяльністю і допомагати нашим воїнам. Слава Україні, Слава нашим Героям!

20557