Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

заголовне

16 листопада 2019 року в головному корпусі Криворізького державного педагогічного університету відбувся «День відкритих дверей».

Цього дня абітурієнти та їх батьки змогли ознайомитися з яскравою презентацією спеціальності «Дизайн» у фойє головного корпусу університету, зустрілися з ректором університету професором Шрамко Я.В., мали можливість поспілкуватися із заступником декану факультету мистецтв Ейвас Л.Ф., ст. викладачем кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Саприкіною Л.В.

Родзинкою заходу стала екскурсія до аудиторій художньо-графічного відділення факультету мистецтв, під час якої абітурієнти наживо побачили твори декоративно-прикладного мистецтва і кваліфікаційні проекти випускників та навчально-творчі роботи студентів спеціальності «Дизайн», а також отримали від завідувача кафедри В. В. Томашевького вичерпну інформацію про правила прийому до університету за означеною вище спеціальністю.

Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну вдячна студентам першого курсу спеціальності «Дизайн» Кирпі Ганні (спеціалізація «Дизайн середовища») та Шаповаловій Яні (спеціалізація «Дизайн одягу»), які за власною ініціативою поділилися з абітурієнтами своїми позитивними враженнями від навчання в університеті, особливостями студентського життя на факультеті та специфікою опанування спеціальності «Дизайн».

день відкритих дверей 15 день відкритих дверей 14

день відкритих дверей 12 день відкритих дверей 11