Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

З приємністю повідомляємо про здобуття призових місць у Міжнародному огляді-конкурсі кваліфікаційних робіт, наукових та дидактичних праць зі спеціальності 022 «Дизайн» за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнями освіти «Весняний дизайн-фест», який проходив на базі Київської державної академієї декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука.

І місце -  Цилінська Валерія Віталіївна. «Практичне втілення досвіду міжнародної мобільності Erasmus+ у створенні fashion-ілюстрації» –  кваліфікаційна робота на здобуття першого бакалаврського рівня вищої освіти зі спеціальності 022 «Дизайн»,  спеціалізації  «Графічний дизайн». Керівник: Школяр Андрій Вікторович, старший викладач кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну.

1 place Design Цилінська page 0001

ІІ місце - Басс Анастасія Віталіївна. «Дизайн-пропозиція предмета, інтегрованого в середовище: контейнер для збирання відходів» – кваліфікаційна робота на здобуття першого бакалаврського рівня вищої освіти зі спеціальності 022 «Дизайн»,  спеціалізації "Дизайн середовища".  Керівник: Школяр Андрій Вікторович, старший викладач кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну.

2 place Design Басс page 0001

ІІ місце  - Куліш Юлія Сергіївна. «Дизайн-проєкт інтерактивної електронної книги» – кваліфікаційна робота на здобуття першого бакалаврського рівня вищої освіти зі спеціальності 022 «Дизайн», спеціалізації  «Графічний дизайн». Керівник: Школяр Андрій Вікторович, старший викладач кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну.

2 place Design Куліш page 0001

ІІІ місце-  Волощенко Сергій Сергійович.  «Розробка інтер’єру студії звукового запису» – кваліфікаційна робота на здобуття першого бакалаврського рівня вищої освіти зі спеціальності 022 «Дизайн», спеціалізації "Дизайн середовища". Керівник: Пікущий Олексій Іванович, викладач кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну.

3 place Design Волощенко page 0001