img32

24 серпня 2021 року з нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності України відбулися урочисті заходи, до яких щороку долучається громада Криворізького педагогічного.

img33

Ці заходи організовані задля зміцнення національної єдності, розбудови країни як європейської держави, популяризації національних традицій та державних символів.

img44

У Металургійному районі Кривого Рогу свято розпочалося зі святкової ходи «Парад вишиванок», учасники якої у кольорових та яскравих вишиванках пройшли маршрут на чолі із сотнею курсантів (юнаків та дівчат), що несли велетенський Державний Прапор України.

img45

Заключною локацією події став парк ім. Б. Хмельницького, де й відбувалося урочисте святкування: концертно-розважальна програма «Незалежна вільна Україна», тематичні виставки та спортивні змагання.

img53

До підготовки свята долучилися й представники Криворізького педагогічного. Гості із зацікавленістю та захопленням переглядали творчі роботи студентів, магістрантів і випускників художньо-графічного відділення факультету мистецтв. Виставка була оформлена під керівництвом завідувачки кафедри образотворчого мистецтва, канд. пед. наук, доц. І. О. Красюк та ст. викладачки кафедри образотворчого мистецтва Л. А. Щербакової.

img54

Поруч із виставкою розміщено різнобарвну квіткову фотозону. Дивовижна композиція створена агрономом педагогічного університету Т. М. Галочкіною.

Криворізький педагогічних вітає всіх із цих світлим та вагомим святом!

Популярне
Зворотний зв'язок